close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات معتبر تولید محتوا و سئو

بازدید : 8
دوشنبه 23 اسفند 1400 زمان : 10:26

هنگامی که شما لیستی از عبارات کلیدی را برای تجارت تولید محتوا در مشهد خویش تعیین می‌کنید بایستی به‌این قضیه اعتنا داشته باشید که واژه و کلمه کلیدی متبوع برای بیزنس شما مطلوب است یا این که نه؟ به صورت نمونه کلمه و واژه «خرید» برای داشتن یک نماینده قانونی تماما نامناسب است. در حالتی‌که که کلمه و واژه «خرید» در اکثری از بیزنس ها میتواند منجر جذب مشتریان متعددی گردد. البته واژه و کلمه مطلوب برای داشتن یک نماینده قانونی «استخدام» میباشد. برای ترغیب مشتریان همینطور میتوانید از واژه های «شایسته ترین» و «مشورت کردن بدون پول» به کار گیری نمایید. از طرفی برای تجارت هایی که محصولاتی را به فروش می‌رسانند؛ واژه و کلمه هایی مانند: «مقرون به صرفه ترین» و «ارزان ترین» میتوانند بسیار در جذب مشتری موءثر باشند.

بازدید : 6
شنبه 21 اسفند 1400 زمان : 10:47

تا به حالا عبارت تیتر seo را جایی شنیده اید؟ بیشتر تولید محتوا در مشهد اشخاص در پلاگین وردپرسی yoast بهینه سازی با این عبارت آشنا گردیده‌اند. این پلاگین به شما این قابلیت را میدهد تا یک تیتر seo برای هر مورد از صفحه های وبسایت تان گزینش نمایید.

برای این‌که عالی متوجه تفاوت تیتر بهینه سازی با تیتر کاغذ گردید به‌این تصویر توجه فرمائید:


تیتر ورقه ای که در ابتدا مشاهده می‌کنید "ساخت و ساز محتوا چه چیزی است؟" میباشد. همانگونه که میبینید، تیتر کاغذ، زمانی آن ورقه را گشوده میکنید، در نصیب بالای آن نشان داده میشود.

البته تیتر سئوی برگه بالا، «ساخت‌و‌ساز محتوا چه میباشد؟ - بازاریابی محتوا –رایا مارکتینگ» میباشد . تیتر بهینه سازی ، به عبارتی عنوانی میباشد که در نتیجه ها جستجوی گوگل اکران داده میشود و او‌لین چیزی میباشد که مخاطب شما مشاهده می‌نماید.

مقصود ما از به کارگیری تیتر seo گردیده چه می‌باشد؟
پیش خیس هم اشاره کردیم که ما به دو انگیزه اساسی از عنوان ها seo گردیده به کار گیری می کنیم:

ابتدا اینکه این تیتر seo گردیده یاری می‌نماید تارنما ما در حاصل یک واژه کلیدی معین بالا بیاید.

و دوم اینکه این تیتر بسته به ترازو جذابیتش سبب میشود یوزرها بیشتری روی آن کلیک نمایند.

شاید در لحاظ اولیه، انگیزه دوم چندان اساسی هم نباشد! چرا‌که مقصود مهم شما وصال به حاصل نخستین برگه اولیه گوگل میباشد. ولی بایستی بدانید که یک کدام از معیارهای اصلی گوگل برای درجه بندی وب سایت ها در هر کلمه و واژه کلیدی، نرخ CTR یا این که معدل تعداد کلیک میباشد.

این بدین مضمون‌ میباشد که حتی درصورتی که یک وب سایت به شیت اولیه گوگل رسد البته نرخ کلیک پایینی داشته باشد تنزل خواهد کرد. و بالعکس در شرایطی‌که یک وبسایت جايگاه چندان خیر و خوبی نداشته باشد ولی معدل کلیک بالایی داشته باشد، گوگل سکو آن وب سایت را ارتقاء خواهد بخشید.

بازدید : 6
چهارشنبه 18 اسفند 1400 زمان : 10:53

کلیه چیزهایی که تا اینجا در رابطه‌شان سخن زدیم، به خیر و خوبی برای خریداری کردن نگرشی تولید محتوا در مشهد کلی در رابطه غرض کاوش و تصمیم‌گیری در سمت نوع محتوای تولیدی به شغل می آیند. البته در صورتی‌که حقیقتا مصمم اید که واژه کلیدی‌ای را آیتم مقصود‌گیری قرار دهید، می بایست هم SERPها و هم صفحه های با مرتبه بالا را با جزئییات بیشتری چک نمائید.

این فقط راهی میباشد که از روش آن می‌اقتدار فهمید که عموم حقیقتا چه میخواهند و محتوای شما بایستی در رابطه چه چیزی باشد.

پیرو سه رویکرد اجرا این شغل، آورده شد‌ه‌است:

1. به نصیب “People also ask” در SERPها نگاه فرمایید.
نصیب “People also ask” گوگل به شما میگوید که یوزرها بیشتر چه سوالاتی می پرسند.

از جمله، نگاهی به نتیجه ها “best protein powder” بیندازید:

این‌ها سوالاتی میباشند که ممکن میباشد شما بخواهید پاسخشان را در محتوایتان آماده فرمائید.

ترفند

برای اینکه سوالهای بیشتری را از این قسمت ملاحظه کنید، روی یک کدام از سوالهای کلیک فرمائید. گوگل سوال ها دارای ربط دیگری را برایتان نماد می دهد.

نکته جانبی: همگی SERPها نصیب “People also ask” را ندارند. این نصیب بیشتر برای جستارهای اطلاعاتی، کاربردی میباشد.

بازدید : 3
دوشنبه 16 اسفند 1400 زمان : 11:45

البته لینک و پیوند اسپم بر بقیه معیارهای سکو بندی تولید محتوا در مشهد صفحه ها اینترنت‌تارنما در موتورهای کاوش تأثیر ندارد. آن ها از نگاه بهبود معیارهای کیفیت، هیچ ارزشی به شیت لینک و پیوند داده گردیده، اضافه نمی کنند. الگوریتم‌های موتورهای کاوش و خواننده‌گان، کیفیت صفحاتی را که دارنده لینک و پیوند اسپم می باشند، مشاهده نمی کنند.

به همین برهان صاحبان وبسایت‌ها بایستی با تمرکز بیشتری از لینک و پیوند اسپم در صفحه ها خویش استعمال نمایند تا الگوریتم‌های موتورهای کاوش، سیگنال‌های منفی را در باب اینترنت‌وب سایت آنان اخذ نکنند. امید‌وار‌یم تا به امروز متوجه گردیده باشید که لینک و پیوند اسپم چه میباشد و چه تأثیری بر روی کوشش صفحه ها وب سایت و جايگاه بندی آن ها دارااست. به‌دنبال این نوشته‌ی‌علمی قصد داریم بعضا از گونه های پیوند‌های اسپم را به شما معرفی کنیم که می بایست برای امنیت، صفحه های خویش از آنان پرهیز کنید.

بازدید : 8
شنبه 14 اسفند 1400 زمان : 14:25

در حالتی که خریداران بالقوه شما زنان میان چهل تا پنجاه سال تولید محتوا در مشهد میباشند و شیت شما برای این یوزرها پباده سازی گردیده البته اکثر ترافیک وبسایت شما‌را مردان برنا بیست تا سی‌سال تشکیل میدهند یعنی نیاز میباشد تا دایره فعالیت خویش را تهیه فرمائید.

محصول نیاز مردان و زنان، طرز خرید و جذب آنان و نیازهای یک شخص بیست ساله با نیازهای یک فرد چهل ساله به طور کاملً مختلف می‌باشند. در ساخت و ساز محتوا اعتنا فرمائید که دربین یوزرها شما و تعامل‌شان با وب سایت هیچ مانعی از نگاه فکری وجود نداشته باشد.

بازدید : 2
چهارشنبه 11 اسفند 1400 زمان : 11:08

درصورتی که تبلیغات پاپ‌آپ

شما استفاده کننده خویش را ناچار به کلیک بر روی تولید محتوا در مشهد گزینه‌هایی مانند "اینجانب قصد پس‌انداز پول ندارم!" یا این که او‌را بدون چاره به دانلود نرم افزار خاصی بکند، این یک نقطه ضعف و اشتباه از لحاظ گوگل(Google) میباشد و بارها نسبت به هجران از آن به کارشناسان حوزه بهینه سازی و صاحبان وبسایت‌ها اخطار داده میباشد.
به طور کلی پاپ‌آپ ‌هایی با محتوای کوپن تخفیف یا این که توصیه عضویت در روزنامه تارنما، خلل‌ساز نیستند البته پاپ‌آپ ‌هایی با خصوصیات فوق که منجر کینه ورزی استفاده کننده از دیدن ادامه برگه میگردند ایراد‌ساز می‌باشند. از طرفی دیگر این پاپ‌آپ ‌ها منجر کاهش شدید سرعت گشوده شدن شیت شما نیز خواهند شد و این هم یک فاکتور منفی در مرتبه ‌بندی و طریق بینش موتور کاوش گوگل نسبت به تارنما شماست.

بازدید : 6
دوشنبه 9 اسفند 1400 زمان : 11:51

یک وبسایت دیگر که خودش منزلت جالبی در سکو‌بندی گوگل ندارد، به شما لینک و پیوند تولید محتوا در مشهد شد‌ه‌است. آیا می بایست شما این لینک و پیوند را رد کرده و از روانه شدن ترافیک از سمت آن به صفحه های خویش پرهیز فرمایید؟ جواب این سوال را این توشه در یکی‌از دیگر از سوال و جواب‌های تخصصی حوزه‌ seo پیدا میکنید. با ما همپا باشید تا طبق روال معمول، در آغاز سوال طرح گردیده از سوی یک استفاده کننده را چک کنیم. سوال این استفاده کننده به‌این شرح میباشد:

آیا اینجانب می بایست یک بک‌پیوند ساخت و ساز گردیده از سوی یک وب سایت با جايگاه تحت، به وبسایت خویش را مسدود کنم؟
نیاز به مطرح شدن میباشد که‌این وبسایت اسپم نبوده و از حیث ناحیه کاری به طور کاملً با وب سایت اینجانب مشابهت داراست. نخست بایستی به شما شادباش بگوییم؛ برخلاف مدام این توشه پاسخگویی به‌این سوال نیازی به بیان کردن "بستگی دارااست" وجود ندارد! جواب ما این توشه به طور کاملً قاطعانه میباشد: ابدا نباید این فعالیت را بکنید! هیچگاه نباید یک لینک و پیوند و رابطه ساخت گردیده با وب سایت خویش را، به شرط اسپم نبودن، مسدود نمایید.

ولو این لینک و پیوند ساخت و ساز گردیده از سوی وبسایت ضعیفی باشد. این نکته را مدنظر داشته باشید که قیمت هر لینکی که از سوی یک وب سایت دیگر به تارنما شما زده گردد، برآوردی از معیار تناسب پیوند میباشد و خیر بها سایتی که آن را ساخت‌و‌ساز نموده است. این به چه معنا میباشد؟ این یعنی قیمت یک پیوند دارای ربط و مطلوب تولید گردیده ولو از سوی یک وب سایت بسیار ضعیف بسیار بالاست.

بازدید : 3
شنبه 7 اسفند 1400 زمان : 11:16

البته منصفانه بگوییم، رستوران های زنجیره ای KFC بیش تر تولید محتوا در مشهد از 60 سال پیش، شعار تبلیغاتیِ Finger lickin’ good را باب کرد.ولی گشوده هم ویدیوی منتشر گردیده از سوی KFC که هیچ seo و seo روی آن اعمال نشده بود و ابدا برای وضعیت کنونی مطلوب نبود، ایده جالبی به لحاظ نرسید چرا‌که یک کمپین تبلیغاتی ساخت شد که در آن ویدیوی مونتاژ گردیده ای از اشخاص متفاوت را نماد می اعطا کرد که در درحال حاضر تناول کردن مرغ سوخاری بودند و انگشتان خویش را از شدت حرص و ولع لیس می زدند و در بگراند آن هم یک اثر هنری از فردریک شوپن (Chopin) در حالا پخش بود.

بازدید : 3
چهارشنبه 4 اسفند 1400 زمان : 10:54

یک مثال متداول از مطالبی که به seo امداد می‌نماید، تولید محتوا در مشهد ارسال مطالب در کانال‌های اجتماعی میباشد. بازاریابی در کانال‌های اجتماعی مزایای زیادی را ارائه میدهد که دو مزیت گرانقدر آن ها دسترسی عظیم و ارتقاء تعامل با مخاطبان شما میباشد.


چه گونه ساخت محتوا را آغاز کنیم و برای کانال‌های اجتماعی بنویسیم؟ محتوای کانال‌های اجتماعی تنها یک مثال از گونه های متعدد محتوایی میباشد که میتوانید با آن‌ها فعالیت فرمایید. وقتی که نوشته ی علمی نویسی مداوم و سعی برای وب لاگ نویسی را ساخت کردید، ممکن میباشد تصمیم بگیرید که می خواهید مخاطبان خویش را با White Paper زیر تاثیر قرار دهید و یااینکه تولید ها پرفروش شما به کاغذ‌های خاص خویش نیاز دارا هستند.

بازدید : 4
دوشنبه 2 اسفند 1400 زمان : 10:24

اعتقادوباور از اینکه مخاطب وبسایت شما برای تولید محتوا در مشهد مشتری ایده آل کاربرپسند و قابل دسترسی میباشد، به‌این معنا میباشد که موتور کاوش نیز در دسترس میباشد و اصول seo در ایجاد محتوا به خیر عمل می‌نماید. فیض این شغل صفحه های اینترنت با سکو فراتر در SERP میباشد. با اصول seo در ساخت محتوا، مشاهده کرد خوب، بازدید خوب وبسایت و فروش شما ضمانت میگردد.

گونه های گوناگون seo
گوگل و بقیه موتورهای کاوش با الگوریتم‌های خاص بهینه سازی عمل می‌نمایند و شما می بایست اصول seo در ساخت محتوا را نیز رعایت نمائید. این الگوریتم‌ها از دست اندرکاران درجه بندی ساخته شده اند. این بدان مفهوم میباشد که به معنای حقیقی وواقعی واژه صدها فاکتور گوناگون وجود داراست که می تواند در مرتبه بندی seo شما تاثیر بگذارد.
همان گونه که seo در حین سال‌ها پیشرفت نموده است، در حال حاضر دربرگیرنده اصول بهینه سازی در ساخت و ساز محتوا متنوعی میباشد.

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 126
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 123
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 4
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 129
 • بازدید ماه : 264
 • بازدید سال : 775
 • بازدید کلی : 1977
 • کدهای اختصاصی