close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات معتبر تولید محتوا و سئو

بازدید : 20
پنجشنبه 26 فروردين 1400 زمان : 11:23


در صورتیکه از فعالان منطقهی بازاریابی محتوا می‌باشید و یا این که قصد دارید اخیرا به‌این منطقه وارد گردید؛ ضروری میباشد تولید محتوا در مشهد که جوابی قانع کننده و منطقی برای سؤالی که در زیر به آن اشاره خوا هیم کرد، داشته باشید. سؤال مهم این میباشد که فرق در بین ایجاد محتوا و بازاریابی محتوا در چه است؟
آنچه که به طور اصول و اساس‌ی بازاریابی محتوا شناخته می‌گردد در واقع جذب مخاطبان به خدمت و یا این که خدماتی میباشد که از جانب شما ارائه میگردد؛ وگرنه مسلم میباشد که می‌اقتدار از طُرُق گوناگون به راحتی به محتوا و معنی و مفهوم متنوع دست پیدا کرد. اکثر زمان ها مسأله‌ای که در ناحیه‌ی بازاریابی محتوا با آن واکنش میکنیم می تواند این اساسی باشد که فعالان این حوزه به طور معلوم، معنی و کاربرد اصطلاح بازاریابی محتوا را نمی‌شناسند. به صورت حتم سوای داشتن ایده و ذهنیتی مشخص و معلوم از مسیر نمی‌قدرت نسبت به دست‌یابی به مقصود و توفیق، آرزو چندانی داشت. تفاوت در میان این دو معنی با معنا کلیدی استراتژی گره خورده میباشد.
موضوع اساسی مقصود و استراتژی هر تیم‌ای از ساخت محتوا میباشد. اکثر گروه‌‌های بازاریابی فارغ از در لحاظ تصاحب کردن احتیاج و نیاز مشتری، محتوا را پشتیبانی اصلی برای مارک و تولید ها خویش در حیث می گیرند. این در حالی میباشد که تحت عنوان یک گروه فعال در منطقهی بازاریابی محتوا می‌بایست بنابر نیازها و درخواست مشتری، نسبت به ایجاد محتوا مبادرت فرمایید، اما این به‌این مضمون‌ وجود ندارد که استراتژی خویش را در طی اجرای نرم‌افزار‌ها تغییر تحول دهید، بدین مفهوم میباشد که قبل از تهیه استراتژی محتوا این نکته را حیث فرمایید .
شاید به همین انگیزه میباشد که قدمت محتوا و معنی ها آپلود گردیده در اینترنت‌ وبسایت‌‌‌ها و کانال‌‌‌های اجتماعی با افت قابل توجهی رو به رو بوده میباشد. به سیرتکامل‌ای که قدمت یک خبر در توئیتر به کمتر از 3 ساعت و در رخ بوک به 5 ساعت رسیده میباشد. جذاب میباشد بدانید که 75% از بازدید‌‌ها در کانال‌‌های اجتماعی به چندین ساعت نخستین آپلود آن‌ها مربوط میگردد. این در حالی میباشد که نسبت قدمت و ماندگاری مقاله ها درین دو حوزه به 37 روز کم شده میباشد. این جریان به‌این معنا میباشد که 60 تا 70 درصد محتوایی که شما در صفحه های اجتماعی و یا این که وب سایت‌‌های خویش به طور روزمره و یا این که هفتگی آپلود می کنید فارغ از بازدید و برخورد خواهند بود.
یک کدام از عمده دلایلی که می‌قدرت برای این مسأله در حیث گرفت این اصلی میباشد که مدیران و واحدهای ایجاد محتوا مطالب را فارغ از در لحاظ تصاحب کردن نیازها و درخواست‌‌های یوزرها و مخاطبین خویش تأمین می‌کنند. در واقع جریان ساخت و تأمین محتوا از حیث کارشناسان فعال این حوزه، فقط تحت عنوان ایفا وظیفه و تعهدی میباشد که نسبت به کمپانی و یا این که صاحب کار از طرف افراد مسؤل حس می‌گردد. برای دست‌یابی به غرض متبوع موردنیاز میباشد که‌این مشاهده کرد به طور اصلی و ریشه‌ای تصحیح خواهد شد.


آنچه که بایستی از محتوای ارائه گردیده بوسیله مارک انتظار داشت
اکثری از فعالان این حوزه تفاوتی دربین دو معنا ساخت‌و‌ساز محتوا و بازاریابی محتوا قائل نیستند. در واقع بازاریابی محتوا روش و روشی استراتژیک میباشد که برای حل ایرادات استراتژیک در لحاظ گرفته می‌گردد. در واقع محتوای تولیدی شما در صورتی با مقصود برطرف کردن نیاز مخاطبان پباده سازی و ایجاد نشده باشد فقطً محتوایی میباشد که شما بابت آن هزینه‌ای غیر اثر نصیب داشته‌اید. درین راستا در‌صورتی‌که کوشش دارید مشتریان و مخاطبین بیشتری را به سمت مارک و یا این که کسب و کار خویش جذب فرمایید می‌بایست نسبت به تمایلات و نیازهای مخاطبین و مشتریان خویش اعتنا و آلرژی بیشتری را جاری ساختن نمایید. بعداز اینکه به خیر و خوبی معنی بازاریابی محتوا را شعور کردید نوبت به مرحله‌ی آن‌گاه خواهد رسید. در‌این مرحله می‌بایست نسبت به آشنایی این ناحیه مبادرت فرمائید و راهکارهایی را برای دستیابی به شایسته ترین برخورد مدنظر قرار دهید.

1) گزینش دیده اندازی جامع در بازاریابی محتوا
برای آغاز کار در حوزه بازاریابی محتوا ضروری میباشد که منظره و هدفی مشخص و معلوم را دنبال فرمائید. در‌این راستا مشتریان شما تحت عنوان ارکان اصلی بیزنس شما شناخته خواهند شد. با دیدی عظیم، دامنه مخاطبان خویش را مشخص و معلوم فرمایید و انتخاب کنید که قصد کار بر روی چه نوع محتوایی را دارید؟ نقش و سهم مخاطبین و مشتریان شما در ساخت و تأمین این نوع محتوا چقدر میباشد؟

2) مسیر دستیابی به محتوای تأثیرگذار و کارا را معین فرمائید
گزینش یک تیم‌بندی مشخص و معلوم که در برگیرنده موضوعات کلی محتوای اینترنت‌ تارنما شما باشد.

تکثیر محتوا و یا این که نوشته‌ی‌علمی با درج تاریخ و اسم مولف
‌سود‌گیری از تصاویر کیفیت خوب در قالب کلی متن و نوشته
تمرکز بر روی جذب و ترغیب مخاطبان بیشتر
مشخص و معلوم کردن محتوای برتر، به شما برای شناسائی موضوعاتی که اکثر اوقات مد لحاظ یوزرها قرار می گیرند امداد می‌نماید.
اِعمال آیتم Social-sharing در تک تک محتواهای آپلود گردیده. بدین شکل این قابلیت و امکان را در چنگ مخاطبان خویش قرار می‌دهید که به بی آلایش‌ترین وجه، محتوای وبسایت شمارا در کانال‌‌‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

3) تمرکز بر روی اصل جذب استفاده کننده و مشتری
مقصود مهم شما برای ساخت سایت و کار درین حوزه، در واقع جذب و ترغیب مشتریان بیشتر میباشد. براین اساس کل سعی و تمرکز خویش را بر این اصل پایدار فرمایید. علاوه بر این که مبتنی بر نیاز مخاطبان خویش محتوا ساخت می نمایید می‌بایست همت نمایید تا محتوای تولیدی شما به مخاطبان آگهی گردد تا آنها از لود موضوعات نو باخبر شوند. برای این نکته می‌اقتدار از کانال‌ های اجتماعی تحت عنوان حمایت کننده محتوای وبلاگ خاطر کرد و با آپ تو دیت رسانی آن‌ها مخاطبان را از محتوای جدید خویش باخبر سازید و یا این که لیستی جامع از مخاطبان خویش تنظیم نمائید و با ارسال آدرس اینترنتی به اکانت‌‌های کاربری، آنان را ترغیب نمائید که از وب سایت شما، بازدید کنند.

4) اِعمال نظم در نشر مقاله‌ها
معلوم فرمائید که قصد دارید از چه محتوایی در اینترنت‌ تارنما خویش پشتیبانی فرمائید. بهتر آن میباشد که دست کم هفته‌ای دو نوشته ی علمی و پست را در هر دسته‌بندی در اینترنت‌ وب سایت قرار دهید. اگرچه ارسال پست به طور روزمره به جذب مخاطبان بیشتر امداد خواهد کرد. مخاطبان خویش را به فرصت حساس فرمایید و اذن دهید آنها بدانند چه روزی می توانند محتوای گزینه عشق خویش را بیابند.

5) انتخاب یک اصول معلوم
نظارت منظم ترافیک تارنما خویش، ترازو بازدید پست‌ها، کامنت‌‌ها و مباحثی که در خلال هر پست از جانب خواننده‌گان رخداد میفتد، دیدی کلی از ترازو محبوبیت وب سایت را در چنگ شما قرار می دهد. گهگاه حتی شما می توانید با نظرسنجی درباره‌ی یک مجموعه خاص از محتوای خویش از مخاطبان خویش، استراتژی محتوایی خویش را بهبود داده و محتوایی ساخت و ساز فرمایید که قبل از آن تحت عنوان یک دسته از محتوای کاربردی برای مخاطبان خویش در حیث نگرفته بودید.

6) پشتیبانی از محتوای بصری
استعمال از این تکنیک میتواند تا حد قابل توجهی در جذب مخاطبان و بازدیدکنندگان اینترنت‌وبسایت شما تأثیرگذار باشد. بالا بردن جذابیت بصری تارنما یکی‌از استراتژی‌‌های کارآمد درین دور و اطراف محسوب میشود. براین اساس محتوای وب لاگ صرفا نباید به طور متن ساخت گردد بلکه می بایست از روش محتوای گرافیکی پشتیبانی خواهد شد تا تماشاچی و استفاده کننده را برای مطالعه تا نقطه نهایی نوشته‌ی علمی، ترغیب کند.

به صورت حتم با دقت به مطالبی که در صدر به آن اشاره شد می توانید به بی آلایش‌ترین صورت ممکن نسبت به بهبود یک استراتژی پیروز در حوزه بازاریابی محتوا مبادرت نمائید. آنچه که در‌این مسیر به آن نیاز خواهید داشت دقت به نیازهای مشتری میباشد.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 126
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 132
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 4
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 138
 • بازدید ماه : 273
 • بازدید سال : 784
 • بازدید کلی : 1986
 • کدهای اختصاصی