close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات معتبر تولید محتوا و سئو

بازدید : 19
يکشنبه 8 فروردين 1400 زمان : 12:50

ساخت‌و‌ساز محتوای خلاقانه آرام آرام به یک کلید واژه و کلمه دردنیای بازاریابی محتوا تبدیل شد‌ه‌است. تولید محتوا در مشهد انسان های متعددی رامی بینیم که استارت به ساخت متحوا می نمایند تا حاصل بلند بازه و بادوامی به دست بیاورند. این قسمت مهمی در استراتژی بازاریابی محتوا میباشد.

اینجا لیست ۱۰۰ ایده خلاقانه ایجاد محتوا را جمع آوری کردیم تا به خواننده‌گان خویش یاری کنیم. وقتی که شما خالی از ایده می باشید میتوانید از این مقاله الهام بگیرید.

ایجاد محتوای خلاقانه چه است؟
محتوای اثرگذار و سودمند هفته ها، ماه ها یا این که حتی سال ها بعداز تکثیر نیز قادر است کاربردی باشد. به عبارت دیگر ، محتوای خلاقانه، از کالا محتوای مدام سبز میباشد که مدام برای اشخاص آیتم استعمال میباشد و عموم مدام در ادامه آن می باشند.

چرا بایستی محتوای خلاقانه ساخت و ساز کرد؟
محتوای به درد بخور در حالتی که صحیح و به نیکی ساخت خواهد شد، قادر است ترافیک ارگانیک متعددی بعد از تکثیر تولید نماید. این زمینه بسیار پر ارزش میباشد، خصوصاً در صورتی محتوای نو را به طور منظم منتشر نکنید.

این بدین مفهوم میباشد که هر محتوای خلاقانه ای که شما به وجود می‌آورید یک سپرده گذاری وقتگیر برهه زمانی میباشد. شما می‌توانید به روی کیفیت تمرکز فرمائید و برای مقداریّت به خودتان فشار وارد نکنید.

کلیدواژه هایی برای ایده های ساخت‌و‌ساز محتوا
تعیین یک تیتر خوب در ایده یابی ایجاد محتوا بسیار اساسی میباشد که می بایست برای بهینه سازی seo خواهد شد و مشمول کلیدواژه های اصلی باشد. دراینجا لغت ها کلیدی که زیاد کاوش می‌گردد وجود دارااست که میتوانید آن‌ها‌را در “تیتر” خویش بیاورید:

چرا
چه وقتی
چی
چطور
کجا
چه کسی
نکات
راهنما
یادگرفتن
لیست
۱۰۰ ایده خلاقانه ایجاد محتوا در سال 2020
۱۰۰ ایده ساخت‌و‌ساز محتوا خلاقانه
۱- طرز ی استعمال از راهنما: یک راهنمای کامل در ارتباط طریق ی به کارگیری از ابزار یا این که پلت فرم گزینش گردیده بنویسید. ابزارها ممکن میباشد با سپری شد فرصت کهن شوند البته یک راهنمای خوب ارتفاع قدمت متعددی دارااست.

۲_ طریق ی تعیین پند: عموم مدام پیرو تولید ها، ابزار یا این که سرویس ها نو میباشند. نکات خویش را در خصوص روش ی گزینش شایسته ترین ها به اشتراک بگذارید.

۳_ روش ی ارشادوراهنمایی کردن: ارشاد های “خودتان اعمال دهید” بسیار دوست داستنی می باشند. می‌دانید چطور چیز ارزشمندی بسازید؟ راهنما را مرحله به مرحله با سایرافراد به اشتراک بگذارید.

۴_ راهنمای مبتدی و تازه کار: یک نقطه ی ورود ارائه دهید و مفاهیم تازه را برای خوانندگانی که نو استارت کرده اند توضیح دهید.

۵_ روش ی استعمال برای یوزرها توسعه یافته: بعضی وقت ها تایپ کردن پند های توسعه یافته سهل و آسان خیس از ارشاد های مبتدی و تازه کار میباشد. خواننده‌گان شما تا قبل از این یک تخصص و یک لهجه رایج”مشترک” را به اشتراک نهاده اند. یک راهنمای خاص و ویژه برای متخصصان بنویسید تا داده ها و دانش خویش را نشانه دهید و پشت گرمی کسب نمائید.

۶_ ورقه ها راهنما: اصول محتوای مدام سبز عالی، عبارات کلیدی را به اعتنا گزینش نمائید که محتوای شما در جستجوهای گوگل در موضع بالایی ظواهر گردد و آن را با بیزنس خویش دارای ربط نمایید.

۷_ راهنمای خرید: توضیح دهید که اشخاص می بایست چه چیزهایی برای خرید یک مورد خاص بدانند به عنوان مثال نحوه مقایسه ی مارک ها و تعیین های گوناگون.

۸_ سوال های متداول: کل جواب ها را در یک جا آماده آورید. سوالاتی که اکثر وقت ها از مشتریان خویش اخذ می‌کنید را گردآوری نمائید. شما می‌توانید چند توشه به‌این بخش از محتوا رجوع‌نمایید.

۹_ سوال های مشتریان نو: ما اکثر زمان ها مطالب مهمی را در پست الکترونیک ها به یوزرها نو ارائه می‌کنیم. یکی‌از دیگر از ایده های محتوای مدام سبز، تکثیر آن برای همگان میباشد تا آن را مطالعه نمایند.

۱۰_ تعاریف: هر برنامه ای پر از عبارات اختصاری، اصطلاحات و جمله ها تازه میباشد. در‌حالتی که به خوانند‌گان خویش برای فهم و شعور این عبارات یاری نمایید آنها سپاسگذار شما خواهند بود.

۱۱_ شایسته ترین طریق ها: شایسته ترین نحوه هایی را که میدانید بر روی طرح شما عمل می نمایند را به اشتراک بگذارید. هنگامی که شما اسرار خویش را پیش خویش نگه دارید فرصت از دست می رود. امروزه عده ای که علم خویش را به اشتراک می‌گذارند برای خویش احترام و مشتری به دست میاورند.

۱۲_ تک نکته ی عالی: ما درپی این هستیم که محتوا های Top 10,20,50 نمود پیدا نمایند البته این به‌این مضمون‌ وجود ندارد که تک نکته ارزشی ندارد. یک کدام از نکات اصلی و گران بها را به اشتراک بگذارید و توضیح دهید که چرا فکر می‌کنید این نکته گرانبها میباشد.

۱۳_ مقایسه: با مقایسه ی ابزار ها، ارائه دهندگان یا این که سرویس ها متعدد، تخصص خویش را به اکران بگذارید. حتی برخی از شرکتهای (شرکت ها) صفحه ها کاربردی و خلاقانه برای مقایسه ی خود کار (اتومات) به وجود آورده اند.

۱۴_ محاسبه تولیدها: این یکی‌از دوستداشتنی ترین موضوعات کاربردی و خلاقانه میباشد. از آن تحت عنوان راهی برای زدن سخن خویش در بازار فعلی استعمال فرمائید.

۱۵_ تاریخچه: هنگامی که چیز جدیدی در تارنما قرار میگیرد، عموم اکثر زمان ها تعجب می نمایند که چطور در آنجا قرار گرفته. تحت عنوان یک کارشناس می‌توانید تاریخچه ی یک قضیه را ارائه دهید و توضیح دهید که چطور تمامی چیز بدین نقطه رسیده میباشد. از آنجایی که شما یک تاریخچه مینویسید،بایستی کاربردی و خلاقانه باشد.

۱۶_ استراتژی: یک پیشنهاد ی ظریف و خاص برای اجرای استراتژی طرح خویش بنویسید. استراتژی های عملی هیچ گاه از میان نخواهند رفت .ما دوست داریم “زنجیره ی تشکیل داد استراتژی”نوشته ی برایان را به اشتراک بگذاریم.

۱۷_ شرح ترند: ترندها در کل اوقات تغییر تحول می نمایند، این ترندها در وهله ی اولیه یک مورد خوب برای ایده مقاله خلاقانه و کاربردی است.

۱۸_ الهام بخشان سرشناس: فهرستی از الهام بخشانی که گزینه احترام شما می باشند و سفارش میکنید بقیه افراد نیز آن‌ها‌را بشناسند “دنبال نمایند” تهیه و تنظیم فرمائید. توضیح دهید که چرا آن‌ها را در‌این فهرست آورده اید و روش های ارتباطی با آن هارا نیز معرفی فرمائید مانند توییتر، ورقه ی لینکداین یا این که تارنما. این یک نمونه خوب از ۵۰ الهام نصیب شبکه های مردمی است.

۱۹_ شایسته ترین وبلاگ های نیچ مارکت: این نوع از مطالب به ویژه برای اشخاص نوِ جاویژه ی شما موثر میباشد. وبلاگ هایی که به صورت منظم تحلیل میکنید را به اشتراک بگذارید تا با بازار خویش آپ دیت و راجع به باشید.

۲۰_ مشکلات رایج در محدوده ی شما: ایرادات رایج در بازار خویش را روی هم رفته معلوم نمایید. آن گاه ارشادوراهنمایی در خصوص چگونگی اجتناب از آن‌ها و غلبه برآن هارا ارائه نمائید. این یک مقاله کاربردی و خلاقانه ی زمانبر بازه زمانی خواهد بود.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 126
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 52
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 4
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 58
 • بازدید ماه : 193
 • بازدید سال : 704
 • بازدید کلی : 1906
 • کدهای اختصاصی