close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات معتبر تولید محتوا و سئو

بازدید : 18
سه شنبه 21 ارديبهشت 1400 زمان : 10:16

امروزه تولید محتوا بخش بزرگی از دنیای دیجیتال مارکتینگ را تشکیل میدهد. اگر شما به دنبال تولید محتوا در مشهد یا آموزش تولید محتوا هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.
یادگرفتن ایجاد محتوا جالب ترین نصیب موضوعات بهینه سازی است. محتوا ابزاری برای پیام و جابجایی پیام میباشد. فکر کنید سوای داشتن استفاده کننده چه‌طور خواهیم توانست جالب باشیم؟! در شرایطی که شما شایسته ترین اثرها هنری را رفتار فرمائید البته کسی اثرها شمارا نبیند چه ارزشی داراست؟

گه گاه تا کلام از ساخت و ساز محتوای دیجیتال می توان به راحتی، محتوا را به تعدادی نوع محتوای دیداری و شنیداری تقسیم و استارت به ساخت محتوا می‌کنیم و انتظار داریم شایسته ترین سود را بگیریم. با مثالی میخواهم یادگرفتن ایجاد محتوا را برای شما توضیح دهم. فکر کنید ایجاد محتوا یک فن دانشگاهی باشد و بایستی برایش کنکور بدهیم. چه نگرش هایی درباره ی ساخت‌و‌ساز محتوا به وجود می‌آید. فراموش نکنید برچسب متخصص ایجاد محتوا برای اشخاصی بسیار والا و برای بعضی دیگر بسیار کوچک میباشد.

شخصی کل بهروزی و آینده خویش را در فن یادگرفتن ساخت‌و‌ساز محتوا دیجیتال میداند و شخص دیگری تنها برای فرار و گریز از سرویس سربازی و یا این که داشتن تحصیلات وارد این حرفه میگردد. شاید تیتر فن تحصیلی و شغلی یکسانی داشته باشند، ولی آمال و اهدافشان زمین تا اسمان باهم گوناگون میباشد. پس نخست بایستی مقصود خویش را مشخص و معلوم فرمائید.

همان گونه که احتمالا میدانید، امروزه علاوه بر اینکه ساخت محتوا و بهینه سازی آن در بهبود سکو وبسایت ها در گوگل به شدت تاثیرگذار میباشد، بازاریابی محتوا نیز نقشی غیر قابل انکار دارااست. همواره امیر قمصری در مباحث مربوط به فراگیری seo ماهر به درصد تاثیرگذاری محتوا در seo وب سایت اشاره نموده است که حدود 30% میباشد. پس لطفا توجه خویش را درین بخش ارتقا دهید.

زمینه ساخت‌و‌ساز محتوا آنقدر اساسی میباشد که Illyes (یکی‌از مدیران ارشد گوگل) در آخرها سال 2017 در رابطه شایسته ترین طرز های بهینه سازی تارنما که اینترنت مسترها بایستی بدانند اینگونه ذکر کرد:

“کلاً، شایسته ترین نحوه seo، ساخت محتوای باکیفیتی میباشد که در وب پخش گردد. ”

🔸بایستی بدانیم محتوا چه چیزی است و چه کاربردی!
پیش از اینکه استارت به ساخت‌و‌ساز محتوا نمایید بایستی فهم کلی از محتوا داشته باشید. مایحتاج میباشد بدانید محتوا چه کاربردی داراست یا این که ابدا به چه محتوایی اثر نصیب می‌گویند. شاید با خودتان بگویید که چه سود برای اینجانب که میخواهم ساخت و ساز محتوا کنم داراست! دوست اینجانب اعتقاد کن هنگامی مفاهیم را ظریف بدانی میتوانی شایسته ترین محتواها را برای کاربر خودت ایجاد کنی.

🔸محتوا ذره بسیار بسیار کوچکی از دنیای دیجیتال
فراگیری ساخت و ساز محتوا,استراتژی ساخت و ساز محتوا,استراتژی محتوا

در دنیای دیجیتال، محتوا اصلی خیس و حیاتی خیس از مدام گردیده است و اکنون می بایست از محتوا برای بازاریابی استعمال کنیم. بازاریابی محتوا مراحل ای میباشد که در سه مرحله می قدرت آن را خلاصه کرد.

تحقیق قبلی ساخت‌و‌ساز محتوا: پیش از اینکه استارت به تایپ کردن و ساخت‌و‌ساز محتوا نمایید می بایست قضیه و عبارت کلیدی مهم و محتواهای رقبای خویش را ارزیابی فرمایید.

ساخت و ساز و بهینه سازی محتوا: اکنون استارت به ساخت محتوا نمایید و محتوایی را برای استفاده کننده و هم گوگل ساخت‌و‌ساز نمایید که هر دو استفاده کننده محتوای شما می باشند.

توزیع و رواج محتوا (بازاریابی محتوا): خب هم اکنون وقت آن رسیده که محتوای خودتان را در دست سایر بگذارید تا از آن استعمال نمایند.

دوستان عزیزم برای اینکه بتوانید مطالب باکیفیتی را مدام در مشت داشته باشید بایستی تالیف کننده خویش را با مهارت ها و وظایف یک متخصص خالق محتوا آشنا نمائید.

به آنها بگویید که چه چیزی را نمی دانند

برای آن که یک تالیف کننده محتوای وب سایت بتواند تاثیرگذاری موثری بر روی استفاده کننده داشته باشد، پیش از هر چیز، بایستی با مجموع توان های خویش آشنا گردد. همینطور می بایست استفاده کننده خویش را بشناسد. البته مهم‌ترین نکته آن میباشد که بداند کدام ساختار نگارشی می‌تواند بلندمرتبه ترین یاری را به وی در عرصه ساخت محتوا داشته باشد.

بدین نکته بسیار اصلی اعتنا داشته باشید که نباید فورا از یک تالیف کننده نو و مبتدی برای ساخت و ساز محتوا استعمال فرمایید. چون ما یحتاج میباشد که وی در آغاز به فهم نیکی از انتظارات و منزلت کمپانی و بیزنس شما رسد. هم اینگونه بایستی فهم و شعور نماید که تمرکز شما بیشتر بر روی چه موضوعی میباشد تا بتواند برای آن مقاله بنویسد.

یکی‌از شایسته ترین رویکرد ها برای این فعالیت آن میباشد که از یک نفر (از جمله محقق و جست وجوگر دسته خویش) که داده ها کافی درباره با کمپانی و تجارت شما و نیز حوزه عمل آن را داراست، بخواهید تا به تالیف کننده تازه داده ها کافی را بدهد و به سوال های وی جواب دهد تا بطور بی نقص با آرزوها و استراتژی ساخت و ساز محتوای شما آشنا و با آن سازگار گردد.

مثال سوالاتی که می بایست در دست تالیف کننده محتوا بگذارید:

اکنون چه شخصی فضای تجارت را رهبری می نماید و در ارتباط آن ادله می نماید؟ چرا؟
چه گونه این محیط منجر درآمدزایی می‌گردد؟
طرح چه نوع ایده هایی از دید کمپانی ممنوع میباشد و نمی قدرت درباره‌ی آن‌ها گفت و گو کرد و چرا؟
طرح چه نوع ایده هایی معمولا گزینه تایید قرار میگیرد و چرا؟
چه ضوابط، محدودیت هایی برای فضای بیزنس وجود دارااست؟
چه گروهی از یوزرها و مخاطبان جذب این اطراف می گردند؟ آن‌ها در باب چه چیزی به جست و جو می‌پردازند؟
چه طور واحد سنجش توفیق کمپانی در‌این فضای بیزنس اندازه گیری میشود؟
ارائه لیستی از رقبا برای مشاهده و مطالعه آنان

تعداد بسیار مقداری از نویسندگان محتوا دست به ساخت‌و‌ساز و نشر محتوایی میزنند که از صحت آن مطلع نیستند و یا در زمینه‌ی ترازو اعتبار و کیفیت منبع آن اطلاعی ندارد.

امیر قمصری در یک کلاسی در یادگرفتن seo مشهد خویش اعلام کرد که به مکان آن که نویسندگان و ساخت‌و‌ساز کنندگان محتوا بیشتر وقت خویش را صرف تکثیر محتوای بی کیفیت و اشتباه نمایند، می بایست به مطالعه و تحقیق درباره با دیگر رقبا و مطالبی که منتشر می نمایند بپردازند. شایسته ترین نصیب این فعالیت این میباشد که می‌توانید لیست رقبا به یاروهمدم نقاط قوت و ضعف آن‌ها‌را در چنگ اشخاص مبتدی در ساخت‌و‌ساز محتوا قرار دهید تا دانایی آن‌ها‌را ارتقا دهید.

به عنوان مثال شخصی را برای تهیه و تنظیم لیستی از روستا حریف و مولف برتر در مورد تجارت خویش منصوب نمایید. از وی بخواهید که نویسندگانی که مطالب آن‌ها بیشتر آیتم اعتنا میباشد را شناسایی کرده و عارضه ها آن را مشخص و معلوم نماید. این نویسندگان میتوانند کسانی باشند که مطالبی در وب سایت های حریف منتشر می نمایند و یا این که خویش به طور جداگانه در شبکه‌های‌مردمی و پادکست ها دست به نشر مقاله می‌زنند. همینطور از نویسندگان خویش بخواهید که مطالب رقبای شمارا گزینه مطالعه قرار دهند و آنها‌را دنبال نمایند تا متوجه شوند که برای ساخت و ساز یک محتوای گران بها در موضوع تجارت خویش دقیقا می بایست به چه نکاتی اعتنا نمایند.

در غایت، نویسندگان محتوا بایستی به قیمت ها و خصوصیات دقت نمایند تا بتوانند با نشر مطالب کیفیت بالا و دارای اعتبار، شمارا در عرصه رقابت نگه دارا‌هستند و در غایت چیره نمایند. همینطور می بایست یک خالق محتوا به نکات ارزشمندی که از سوی رقبا نادیده گرفته گردیده‌است، دقت نماید و برای برتری بر آنان در ایجاد محتوا به عمل بگیرد.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 126
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 124
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 4
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 130
 • بازدید ماه : 265
 • بازدید سال : 776
 • بازدید کلی : 1978
 • کدهای اختصاصی