close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات معتبر تولید محتوا و سئو

بازدید : 14
دوشنبه 13 ارديبهشت 1400 زمان : 15:12


دیگر این واقعیت که seo و محتوا به شدت به هم مرتبطند یک سر محسوب نمی‌شود. فارغ از تولید محتوا در مشهد ، محتواها در کاغذ نخستین گوگل قرار نگرفته و در سود ترافیکی از آن کسب نمی‌گردد.


به همین استدلال میباشد که ارتباط توانا دربین seo و محتوا وجود داراست. به‌دنبال به ذکر چگونگی رعایت اصول بهینه سازی در محتوا پرداخته ایم. با دقت کردن بدین نکات می‌توانید خاطر بگیرید که ایجاد محتوا بر طبق بهینه سازی چه گونه میباشد و فیض بسیار بهتری از کوشش خویش کسب نمایید.

1. تایپ کردن محتوا در راستای نیاز مخاطبین
این نکته مهم ترین اصل در تایپ کردن محتوا میباشد. شاید این قضیه برای شما خیلی بی آلایش به لحاظ رسد، ولی در فعالیت مشاهده میکنیم که تارنما ها محتواهای نامناسبی را ساخت می نمایند. محتوایی ساخت‌و‌ساز فرمایید که در راستای نیاز یوزرها بوده و به سوال های آن‌ها جواب میدهد.

نیازی وجود ندارد که کلیه پست های سایت در رابطه سرویس ها یا این که تولیدها شما باشد. ساخت محتوا در حوزه کسب و کارتان جزیی از نیازهای یوزرها میباشد. با ساخت و ساز محتوا در قسمت های متفاوت کسب و کارتان به یوزرها القا کنید که شما یک کارشناس در حوزه کاریتان می باشید و میان شما و رقیبانتان تفاوت های اکثری وجود دارااست.

2. ساخت و ساز محتوا پایین یک سقف
با ساخت محتوا صرفا در دامنه وبسایت خویش اعتبار محتوا را برای تارنما نگهداری نمائید. به عبارت دیگر نیازی به تکثیر محتوا در دیگر خدمت های وب لاگ وجود ندارد. محتوای ساخت گردیده از هر نوعی مانند تصویر، کلیپ و غیره را در سایت خویش منتشر نمایید تا مستقیما از دامنه شما به اشتراک گذارده شوند.

3. گزینش تیترهای جالب
عنوان محتوا فضای کوچکیست که می‌توانید با به کار گیری از آن تاثیر شگرفی بر روی یوزرها بگذارید. تیترها را به نحوی گزینش نمایید که قابل شعور بوده و در عین هم اکنون دیدنی و دارنده عبارات کلیدی باشد.

همینطور در تایپ کردن متا دیسکریپشن نیز اعتنا فرمائید که توضیحات آن ریزه کاری بیشتری از عنوان محتوا را به مخاطب اکران دهند و در عین هم اکنون جالب نیز باشند. به خاطر داشته باشید که تیتر ورقه و متا دیسکریپشن جز قسمت هایی می‌باشند که در نتیجه ها کاوش نیز اکران داده می گردند.

4. به کار گیری از عبارت دارنده لغات کلیدی
استعمال از لغات کلیدی در تیتر ورقه و بدنه محتوا به یوزرها و موتورهای کاوش اعلام می نماید که قضیه کاغذ در رابطه چه چیزی است. ولی اعتنا داشته باشید که در‌این فعالیت زیاده روی نکنید. به دلیل آنکه یوزرها اینگونه محتواهایی را دوست نداشته و موتورهای کاوش نیز با این سیرتکامل تارنما ها واکنش می نمایند.

از لغت ها کلیدی به صورت تماما طبیعی و هوشمندانه در محتوا به کارگیری نمایید. یوزرها سیستم های رئیس محتوا مخصوصا وردپرس توجه داشته باشند که ایجاد برچسب های متفاوت برای کاغذ به معنای ارتقا تعداد لغات کلیدی آن و بیشتر چشم شدن آن وجود ندارد.

5. ساخت‌و‌ساز ساختار مطلوب برای پست ها
یک محتوا ممکن میباشد که دارنده داده ها بسیار خیر باشد، ولی در شکل عدم وجود ساختار و فرمت مطلوب در آن از چشم شدن در حاصل کاوش محروم خواهد ماند.

استعمال از گزاره های کوتاه و نصیب بندی محتوا در قالب تیترهای فرعی، واحد سنجش خوانایی آن برای یوزرها را ارتقا خواهد بخشید. توصیه می‌کنیم که عنوان مهم ورقه را در تگ هدر H1 و تیترهای فرعی را در تگ هدر H2 به فعالیت برید. در‌صورتی‌که یک کدام از تیترهای با فرمت H2 دارنده عنوان فرعی دیگریست، از H3 به کار گیری نموده و به همین صورت پیش بروید.

6. به کارگیری از تصاویر
مسلما از تصاویر در محتوای پست ها استعمال نمائید، به این دلیل که یوزرها دلداده تصاویر می‌باشند. یکی مزایای این فعالیت قابلیت اشتراک گذاری پست ها و همچنین پین شدن تصاویر در کانال اجتماعی پینترست میباشد. این سیرتکامل می‌توانید شانس خویش را برای ارتقاء ترافیک محک بزنید.

7. اعتنا به شبکه‌های‌اجتماعی
شبکه های عمومی ابزارهایی میباشند که به چشم شدن هر چه بیشتر مطالب وبسایت و اشتراک گذاری بیشتر آن امداد می نمایند.

توصیه می‌کنیم که از دکمه های اشتراک در شبکه های عمومی برای پست های بلاگ وبسایت به کار گیری نمائید. همینطور برای در اختیار گرفتن نوع اکران تارنما در شبکه‌های‌اجتماعی فیسبوک و توییتر می‌توانید مبادرت به پیاده سازی متا تگ Open Graph و Twitter Card در صفحه ها نمایید.

8. سود بردن از گوگل نیوز
در شرایطی که که بخشی از محتوای وبسایت شما خبریست میتوانید در خدمت گوگل نیوز نام نویسی کرده تا احتمال چشم شدن خبرهای تارنما درین قسمت بیشتر گردد. این سیرتکامل از مزایای آن مانند ارتقاء ترافیک وب سایت فایده مند می‌شوید.

9. لینک و پیوند سازی
با اینکه تاثیر بک پیوند ها همچون قدیمی وجود ندارد، ولی همچنان لینک و پیوند ها در seo تاثیر متعددی دارا‌هستند. در شکل ساخت محتوای توانمند از این شانس برخوردار میشوید که دیگر وبسایت ها به شما لینک و پیوند دهند و این سیرتکامل seo تارنما شما افزایش یابد.

10. آنالیز بر عمل ها
با نظرها بر آمار سایت میتوانید در جریان تاثیر سعی های خویش قرار بگیرید. گوگل آنالیتیکس ابزاریست که به شما یاری می نماید تا بر روی پارامترهایی مانند مجال حضور یوزرها در ورقه آنالیز فرمایید.

با تحلیل پارامترهای دیگری مانند بانس ریت می‌تواند کیفیت محتواهای خویش را بررسی فرمائید. این سیرتکامل داده ها دقیقی از نوع تعامل یوزرها با وبسایت خویش به دست خواهید آورد.

فرصت حضور معدود یوزرها در یک کاغذ و ترازو بانس ریت بالا احتمالا آرم از عدم کیفیت محتوا یا این که عدم رابطه محتوا با نیاز آن‌ها داراست. همینطور دقت به آمار تعداد اشتراک گذاری های مطالب نیز می‌تواند یاری خیر و خوبی در چک کیفیت محتوا به شما نماید. این سیرتکامل شما میتوانید نوع محتوای آیتم پسند یوزرها را فهمیده و با دقت به به عبارتی مدل و سیاق دست به ساخت‌و‌ساز محتوای بیشتری بزنید.

عده بندی

seo و ساخت محتوا دو قطعه اصلی جورچین توفیق وبسایت محسوب می‌شوند. بدین ترتیب به کارگیری از تکنیک های خوب در هر دو فعالیت موجب ارتقاء ترافیک تارنما و اعتبار آن شود. با رعایت اصول مطرح گردیده درین مقاله می‌توانید به توفیق درین عمل مجاورت خیس گردید.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 126
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 87
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 4
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 93
 • بازدید ماه : 228
 • بازدید سال : 739
 • بازدید کلی : 1941
 • کدهای اختصاصی