close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات معتبر تولید محتوا و سئو

بازدید : 20
شنبه 11 ارديبهشت 1400 زمان : 13:22


در شرایطی‌که بازاریابی محتوایی را به طور دور از شوخی دنبال میکنید، نمی توانید برای یک تارنما محتوای تولید محتوا در مشهد خیر و خوبی را فارغ از درک کردن به غرض از تایپ کردن برای آن تارنما بنویسید.

آیا سایتی که شما برای آن مقاله می نویسید در هم اکنون فروش یک کالا میباشد؟ آیا در صدد جذب مخاطبان بیشتر میباشد؟ آیا به‌دنبال ترافیک بیشتر برای تکثیر اطلاع رسانی و تبلیغ برای یک مارک خاص میباشد؟ غرض یک تارنما هر چه که باشد، همین که به مقصود مهم یک وبسایت که برای آن در اکنون تایپ کردن مقاله می باشید پی بردید، در شرایط مطلوب تری خواهید بود تا محتوایی ساخت و ساز نمایید که در راستای غرض متبوع میباشد.

البته بعد از استحضار از غرض وبسایت، پیش از آن که حتی یک واژه و کلمه بنویسید، بایستی بدانید برای چه کسی میخواهید مقاله بنویسید.

مرحله دوم ایجاد محتوا: مخاطبان محتوا را شناسایی فرمایید
بایستی به خیال داشته باشید که شما دارید برای بشر ها مقاله می نویسید. آن چه شما می‌گویید و طرز ذکر آن بوسیله شما بستگی به مورد ها گوناگونی مانند:

معیار شناخت خوا‌نندگان وبسایت با محتوا
در‌حالتی که شما انتظار دارید که با اشخاص دارای تخصص در وبسایت خویش رابطه داشته باشید بایستی از لهجه متفاوتی نسبت به موقعی که با عموم معمولی سخن میکنید به کار گیری نمائید.

آن چه حقیقتا کاربر های محتوا خواستار درک کردن آن می باشند
این برهان اساسی در تایپ کردن برای یک تارنما برای نگهداری کاربر خویش میباشد. جواب دادن به سوال های کاربر در مطالب جان دار در یک تارنما نقشی گزینش کننده داراست. چون در‌صورتی‌که شما بتوانید به سوال ها مخاطبان بهتر از سایر رقبای خویش جواب دهید، شانس بیشتری برای جذب ان ها تحت عنوان مشتری های خویش در سال های پیشرو خواهید داشت.

طریق دسترسی کاربرها به صفحه ها وب سایت
دکوراسیون مطالب در تارنما بایستی به نحو احسن جاری ساختن گرفته باشد. هنگامی یوزرها به تارنما شما وارد می گردند بایستی به راحتی به مطالب لازم خویش دست پیدا نمایند. فهمیدن این دستور که یوزرها بیشتر دنبال چه چیزی می باشند به روش چینش مطالب برای هدایت آنان به محتوای متبوع امداد می نماید.

پی بردن عشق و علاقه مندی های مخاطبان برای ایجاد محتوای جالب
درک کردن سلائق یوزرها در افزودن محتواهای جالب برای جلب دقت بیشتر آن‌ها موردنیاز میباشد.

چه طور بایستی مخاطبان خویش را پیدا می‌کنید؟
منش های مختلفی برای یافتن مخاطبان نو وجود دارااست. به کارگیری از ابزار تحلیلی مو جود در بعضا وب سایت ها برای داشتن تعداد متعددی کاربر مایحتاج میباشد. برای مثال، الکسا ابزار مفیدی برای یافتن مخاطبان به شما ارائه میدهد. میتوان با بعضا از این ابزار به تارنما های دیگری گزینه بازدید مخاطبان و بازدید کنندگان از وب سایت شما قرار میگیرند، تدبیر پیدا کرد. خوا‌هیم اذعان کرد که یافتن اسن وبسایت ها که به صورت معمول حریف تارنما شما می‌باشند و اعتنا به سلائق یوزرها به شما در یافتن موضوعاتی که سبب ساز به جذب بیشتر آن‌ها می‌گردد امداد می نماید.

فقط ابزار تحلیلی جان دار در دنیای مجازی نیستند که برای جذب عموم در کانال های مجازی اثرگذار واقع می‌شوند. از رویه های دیگر جذب عموم در‌این کانال ها، می شود به پرسش کردن بی واسطه از آنها راجع‌به عشق و علاقه مندی های آنها اشاره نمود. به کار گیری از اپ های تحلیلی در درون وبسایت خودتان که به تصویب و ارزیابی کوشش یوزرها در به کار گیری از قسمت های متعدد وب سایت میپردازد نیز روش دیگری برای بهبود تارنما خواهد بود. طریق جستجوی شایسته ترین یوزرها در تارنما شما میتواند امداد خیر برای با صرفه کردن تارنما شما باشد.

در کنار استعمال از ابزار تحلیلی، یافتن رقبای وب سایت شما در دنیای مجازی رویت کرد عظیم تری به شما میدهد.

مرحله سوم ساخت و ساز محتوا:تارنما های حریف را شناسایی فرمایید


فراگیری تایپ کردن محتوا برای یک وبسایت به داشتن یک مشاهده کرد مطلوب در مورد منظره رقابتی حکم کننده بر بازار متعلق میباشد. مقایسه وبسایت خویش با وبسایت های وابسته به رقبای شما در دادن یک روءیت کرد مطلوب به شما امداد می نماید. به عارضه ها مختلفی، تایپ کردن برای تارنما بایستی ذیل تأثیر این رویت کرد قرار داشته باشد که برخی از این عوارض عبارت میباشند از:

بازدید کنندگان از وب سایت شما در بخش اعظمی از تایم ها به تارنما های رقبای شما در بازار هم نگاه خواهند انداخت. می بایست بدانید که‌این بازدید کنندگان در وبسایت های دیگر چه مطلبی را خوانده اند. درایت از مطالبی که در وب سایت های حریف در دست یوزرها قرار گرفته میباشد در گزینش محتوا برای سایت مارک خودتان اهمیت دارااست. می بایست کوشش نمائید یک محتوای مختلف را به یوزرها ارائه دهید. به صورت حتم مطالب شما بایستی نسبت به مطالب جانور در وبسایت های رقبای شما متعدد باشد.
بازدید از وب سایت برندهای حریف در بازار، به شما در تشخیص شیوه جان دار در بازار امداد کننده خواهد بود. بعداز آن این قابلیت برای شما ایجاد خواهد شد تا بتوانید از تاکتیک های نوین در کسب حالت بهتر در بازار به کار گیری فرمائید. شما نباید نهایی کسی باشید که از تغییرات بازار درایت پیدا می نماید. در‌این‌صورت به صورت حتم در مواجهه با رقبای خویش غالب نخواهید بود.
با دقت به لزوم seo تارنما، قابلیت استعمال از داده های رقبا در سمت و سوی پیشرفت در عملکرد خودتان با مراجعه به وب سایت آنان وجود دارااست. به عنوان مثال، لغت ها کلیدی که رقبای شما با آنان به جايگاه بهتری دست یافته اند در اتخاذ تصمیم برای بهبود مرتبه تارنما شما در آینده مجاورت بسیار اثرگذار میباشد.
در غایت می بایست بدانید که مطالعه مطالب مو جود در هر مورد از سایت های حریف، در یافتن عنوان ها نو برای ایجاد محتوا در موضوع آن‌ها بی تأثیر وجود ندارد. شما می بایست از وجود محتوا در وبسایت های دیگر که به شما در دادن ایده های تازه امداد می نماید شادمان باشید.
کاوش در هر کدام از این تارنما ها در تقریب شایسته ترین آیتم های مو جود در قبال شما پیش از مبادرت به تایپ کردن مقاله امداد خواهد کرد.

چه گونه رقبای خویش را پیدا میکنید؟
ما از مزایای به کارگیری از محتوای ایجاد گردیده در وبسایت های وابسته به رقبای یک مارک کلام کردیم. ولی در اینجا یک خلل ممکن میباشد وجود داشته باشد. این اختلال طرز یافتن رقبای خویش در دنیای مجازی میباشد. دراین مکان هم، به کار گیری از ابزار تحلیلی جان دار در برخی وبسایت ها در این‌راه یاری می نماید. آلکسا یک کدام از این تارنما ها میباشد که ابزار تحلیلی رقابتی را در چنگ شما قرار میدهد. برای یافتن یک لیست از شایسته ترین رقبای خویش در بازار، از ابزار هم پوشانی استفاده کننده (audience overlap tool) درین وبسایت می‌توانید منفعت بگیرید. بعداز به کار گیری از این ابزار، همین که به لیست شایسته ترین رقبای خویش دست یافتید، تارنما های حریف را به نحوه های متعدد گزینه محاسبه و ارزیابی قرار دهید.

از جمله، می‌توانید واژه و کلمه های کلیدی که رقبای شما توسط آنها ترافیک بیشتری کسب می نمایند را پیدا فرمایید. با این داده ها به واحد سنجش رقابتی بودن بازار در مسئله بهینه سازی پی خواهید موفقیت. این دستور در بر آورد روش عمل اتخاذی برای ساخت محتوا برای تارنما شما اثر گذار میباشد. قسمتی از فرصت خویش را برای بازدید از وب سایت های حریف تخصیص دهید. با تخصیص این مجال به صورت مداوم، حاذق به شناخت بیشتر با موضوعات مطرح گردیده در دیگر تارنما ها و مدل آنان در ذکر مفاهیم خواهید بود. علاوه بر این به تفاوت های تارنما های حریف با یکدیگر هم بیشتر پی خواهید پیروزی.

در‌این مرحله شما برای یافتن وبسایت های حریف کوشش میکنید. در فرایند بعد از آن بایستی در‌پی یافتن صفحاتی در درین وب سایت ها باشید که با صفحاتی که شما قصد تایپ کردن آن‌ها‌را دارید، رقابت خواهند کرد.
بعداز این که جستجوی مخاطبان و وب سایت های حریف به انتها رسید، احتمالا شما یک ایده عالی برای مطلبی که می‌خواهید بنویسید خواهید داشت.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 126
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 45
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 4
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 51
 • بازدید ماه : 186
 • بازدید سال : 697
 • بازدید کلی : 1899
 • کدهای اختصاصی